2D kontrole

Topcon 2D sistēma ir jaunākā mašīnu vadības sistēma hidrauliskajiem ekskavatoriem. Izmantojot bezvadu slīpuma sensoru tehnoloģiju, šī sistēma ir viegli uzstādāma un lietojama. Ar 2D ekskavatoru sistēmu jebkurš operators var rakt ātrāk, drošāk un daudz precīzāk nekā līdz šim.

Vadības panelis ir augstas izšķirtspējas skārienjutīgs displejs, kas ir viegli saskatāms pat spožā saules gaismā. Tā lietošana ir vienkārša. Izvēlne jūs virza caur uzstādīšanas procesu, sniedzot soli-pa-solim instrukcijas par to, kā nokalibrēt un lietot sistēmu. Ja jūs vēlaties izrakt tranšeju, vienkārša izvēlne palīdzēs jums iestatīt platumu, dziļumu un stāvumu. Šķērsgriezums tiks attēlots jums priekšā esošajā monitorā. Standarta variantā ir pieejami dažādi skatījumi, piemēram, profila skatījums, kausa skatījums un sekciju skatījums.

Bezvadu slīpuma sensori ir pilnībā noslēgti, robusti un paredzēti ilgai kalpošanai. Katrs sensors ir aprīkots ar ātrā savienojuma turētāju, kas atvieglo sensora pārvietošanu uz citu mašīnu. Visu sistēmu var uzstādīt mazāk nekā divu stundu laikā, un kalibrēšanu var veikt līdz pat 20 dažādiem ekskavatoriem. Turklāt jūs varat veikt iepriekšējus mērījumus līdz pat 20 dažādiem kausiem vienai mašīnai. Šāda elastība padara Topcon sistēmu par ideālu izvēli neatkarīgi no tā, vai jūsu transportlīdzekļu parku veido jums piederoši ekskavatori vai nomātas mašīnas. Bezvadu sensorus var uzlādēt atkārtoti. Astoņu stundu ilga lādēšana sniedz jums vairāk nekā 120 stundas nepārtrauktas lietošanas. Sensori zina kausa novietojumu reālajā laikā, un vadības panelis attēlo to, cik katrs kauss ir tālu no līmeņa.   Šī sistēma ir pieejama divos modeļos – 1D un 2D. Abas sistēmas tiek piegādātas kopā ar vadības paneli un bezvadu sensoriem kausam, stienim un strēlei. Stieņa sensors ietver arī lāzera uztvērēju. 

Kompasa, augstuma un vēliena sensors atrodas uz ekskavatora virsbūves, īsā mastā. Šis sensors zina precīzu mašīnas novietojumu un nodod šo informāciju vadības panelim. Neatkarīgi no tā, kā mašīna ir novietota, tiek uzturēts pareizais līmenis un stāvums. Kāpurķēžu nevienādība tiek kompensēta ar 2D modeli, izmantojot kompasa sensoru, kas atrodas uz ekskavatora virsbūves.  

Topcon sistēma ir vispusīga un padarīs visus jūsu darbus, mazus vai lielus, daudz produktīvāku. Veidojiet atsauces punktus, iestatiet dziļumu vadības panelī un sāciet strādāt. Kā atsauces punktu jūs varat lietot arī rotējošo lāzeru, veicot darbus uz plakanas virsmas vai stāvumā. Iestatiet lāzeru, izvēlieties to kā X-22 atsauces punktu un jūs uzreiz zināsiet, vai jūs esat virs līmeņa, zem līmeņa vai tieši līmenī.

Ātra uzstādīšana un intuitīvs interfeiss. Bez kabeļiem, kas jāizvieto, un ar RAM™ vadības paneļa turētāju, 2D var uzstādīt uz mašīnas ātri un efektīvi. Operatora interfeiss ir vienkāršs, taču tajā pašā laikā sniedz visas nepieciešamās funkcijas, lai būtu iespējams izpildīt visus rakšanas darbus. Soli pa solim operators var veidot grāvjus, sarežģītus stāvumus, vienkāršus stāvumus un tranšejas, kas ir tikai daži no iespējamajiem darbiem. Pateicoties vieglajai lietošanai un efektīvajai uzstādīšanai, 2D padara rakšanas darbus vēl nebijuši vieglus!

Uzdot jautājumu speciālistam
  • Augstas izšķirtspējas vadības panelis
  • Bezvadu slīpuma sensoru tehnoloģija
  • 1D un 2D iespējas 
  • Vairāki pielietojumi
  • Vienkārša uzstādīšana un intuitīvs interfeiss 
Topcon sāka savu darbību ražojot mērniecības instrumentus, binokļus un kameras Japānas armijai